Firma POL-Print powstała w 1994 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza. Początki działalności to głównie drobne prace dla skierniewickich firm - jedną z pierwszych była nieistniejąca już Huta Szkła, dla której wykonaliśmy ulotki z ich produktami. Potem współpraca z wydawnictwami i pierwsze składy książek. Nowi klienci - coraz bardziej wymagający, więc powstają coraz lepsze projekty, ładniejsze ulotki, plakaty. Firma zatrudnia nowych pracowników, powstaje dział graficzny i od 1998 roku naświetlarnia z pełni wyposażoną pracownią - naświetlarka ECRM, urządzenia do proofingu i kalibracji.

W roku 2007 naświetlarnia wyposażona zostaje w najnowszy system do naświetlania blach dla drukarni offsetowych - sprzęt firmy SCREEN - naświetlarkę PlateRite 2055VI, a wraz z nią system kalibracyjny Eye-One i system proofingu oparty na Epsonie 7800 i oprogramowaniu EFI. Całość dopełnia oprogramowanie do impozycji PUZZLE FLOW.

Powstaje dział druku wielkoformatowego z pierwszym ploterem Mimaki JV33. Od początku główni klienci to agencje i firmy reklamowe, które cenią sobie najwyższą jakość druku, a nie liczy się dla nich tylko cena za dany produkt. Wysoką jakość druku doceniają również fotografowie zlecając druk na papierach foto w dużym rozmiarze i wydruki na płótnie fotograficznym Canvas. Pracownia wykonuje wszelkiego rodzaju wydruki na papierze, folii, banerach, foli OWV, folii do podświetleń (kasetonowej), płótnie Canvas, papierze fotograficznym. Wykonujemy szyldy, reklamy, banery, kasetony i inne reklamy wewnętrzne i zewnętrzne, zabezpieczamy obsługę wystaw - stoiska i ścianki POP-UP, systemy roll-up.

Naszym Klientom prezentujemy kompleksową obsługę reklamową. Począwszy od kreacji, poprzez wykonywanie, aplikowanie i na obsłudze skończywszy. Posiadamy własny dział graficzny, park maszynowy i zespół fachowców który czuwa nad każdym etapem produkcji. Dzięki temu nie jesteśmy zależni od podwykonawców.

W chwili obecnej jesteśmy przygotowani na pełną obsługę poligraficzno-reklamową firm, od małych zleceń typu wizytówki, ulotki po całościowe kampanie reklamowe, druk w dużych nakładach i w dużym formacie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić naszym Klientom profesjonalną i kompleksową obsługę. Ciągły rozwój i nowe inwestycje pozwalają sprostać coraz to większym wymaganiom jakościowym i terminowym rynku.

Zapraszamy.

Firma Poligraficzno-Reklamowa
POL-Print

ul. Łuczyńskiego 6
96-100 Skierniewice
 
tel.: 46 833-89-08
fax: 46 833-89-08
tel. kom. 508 38-21-21