Ulotki

Zaprojektować dobrą ulotkę nie jest wcale takie proste. Klient ma swoją wizję, przeważnie inną od naszej, a wszystko ma spełniać dwa założenia - ma być czytelna i graficznie spełniać wymogi zamawiającego, ale przede wszystkim - ma się dać wydrukować.

Ulotka jest drukiem służący celom propagandowym i informacyjnym, przeznaczonym do szybkiego rozpowszechniania, o niewielkiej objętości, zazwyczaj w formie kartki, lub rozkładanej broszurki nie przekraczającej 4 stron. Przekazuje ona niezbędne informacje o działalności instytucji, firmy albo organizacji politycznej, lub zapowiada jakieś wydarzenie. Ulotki najczęściej informują o wydarzeniach kulturalnych (koncertach, repertuarze teatrów lub kin), wydarzeniach politycznych (wiecach, zgromadzeniach, marszach, protestach), zawierają informacje turystyczne,asortyment towarów lub usług, dane katalogowe bądź prospekty handlowe opisujące pojedynczy produkt lub ofertę firmy. Za http://pl.wikipedia.org/wiki/Plakat
 
wiecej...

Plakaty

Plakat - rodzaj wyrobu poligraficznego zaliczany do akcydensów. Druk jednostronny dużego formatu (co najmniej A2), o charakterze propagandowym lub reklamowym (nigdy wyłącznie informacyjnym), służący do umieszczania w stałych, publicznych miejscach (rozklejany, umieszczany w witrynach). Plakat tym różni się od afisza, że nie jest wykonany ze składu, lecz w całości stanowi formę graficzną. Zadrukowywany jest z reguły na całej powierzchni papieru i najczęściej posiada bogatą kolorystykę. Elementy graficzne co najmniej dorównują informacji tekstowej, z reguły jednak dominują. Napisy są często przetworzone artystycznie.

O ile typowy afisz, jako druk czysto informacyjny, jest zazwyczaj jedynie rodzajem rzemiosła, to forma plakatu jest również jedną z dziedzin sztuki.

Za - http://pl.wikipedia.org/wiki/Plakat

wiecej...

Inne

  • Kalendarz BS format B2

  • Kalendarz jednodzielny B3

  • Teczka A4

  • Szyba wystawowa - folia OWV

  • Baner

wiecej...
Firma Poligraficzno-Reklamowa
POL-Print

ul. Łuczyńskiego 6
96-100 Skierniewice
 
tel.: 46 833-89-08
fax: 46 833-89-08
tel. kom. 508 38-21-21